Chceš pomáhat?

Jsi psychoterapeut/ka nebo kouč a oslovilo tě téma kampaně? Jsi student/ka psychologie ve výcviku a chtěl/a bys pomáhat? Podstatnou částí projektu #umelecnetrpi je vytvoření sítě profesionálů a profesionálek, kteří jsou ochotní a mohou pomoci, poradit nebo nasměrovat adepty umění. Jedním z prvních cílů je vytvořit adresář těch, kteří jsou ochotni snížit práh pomoci nebo přispět k osvětě. Pokud máš pocit, že bys měl/a co nabídnout, ozvi se prostřednictvím formuláře a já tě budu co nejdřív kontaktovat, abychom se mohli domluvit na případné spolupráci.

Ano, chci pomoci!

Ozvi se zvláště, pokud:

  • můžeš poskytnout studujícím uměleckých škol slevu na konzultace nebo dokonce konzultaci zdarma
  • se chceš zapojit do osvěty a připravit pro bono dílnu, přednášku nebo seminář na nějaké téma související s duševní hygienou a osobním rozvojem budoucíc umělců a umělkyň
  • věnuješ se prevenci závislostí a chceš se zapojit se svými zkušenostmi
  • máš jiný nápad na aktivitu, která by souzněla s cíli projektu

Pokud nechceš vyplňovat formulář, můžeš mi napsat na můje-mail jan@umelecnetrpi.cz. Budu rád ale, pokud využiješ můj malý dotazník. Usnadní mi potom komunikaci s tebou. Děkuji!

Tento projekt je plně mojí vlastní iniciativou a není spojen s žádným komerčním ani státním subjektem. Je financován z mých soukromých zdrojů a pracuji na něm ve svém volném čase. V rámci projektu nebudu sbírat žádné osobní ani soukromé informace ani žádný takový sběr nebudu podporovat. Veškerá případná komunikace mezi mnou a tebou, příp. mezi lidmi, kteří budou s projektem spolupracovat, bude vždy považována za zcela důvěrnou!